Stone Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Admin
Admin
Брой мнения : 3
Join date : 15.03.2018
https://stoneforum.bulgarianforum.net

Кои са причините, поради които все повече българи напускат pодината си? Empty Кои са причините, поради които все повече българи напускат pодината си?

Чет Мар 15, 2018 8:57 pm
Здравейте! Какво би накарало един човек да напусне родината си? Само финансови ли са причините? Smile


Последната промяна е направена от Admin на Чет Мар 15, 2018 9:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
avatar
Vasil Dobrev
Брой мнения : 5
Join date : 15.03.2018

Кои са причините, поради които все повече българи напускат pодината си? Empty Re: Кои са причините, поради които все повече българи напускат pодината си?

Чет Мар 15, 2018 9:04 pm
Според мен младите хората напускат България, защото мислят че българите са кофти хора и имат прави ВСЕКИ се опитва да те измами и ограби!!!!! И аз бих напуснал, ако имах пари.
avatar
kalinnaa
Брой мнения : 3
Join date : 15.03.2018

Кои са причините, поради които все повече българи напускат pодината си? Empty Re: Кои са причините, поради които все повече българи напускат pодината си?

Чет Мар 15, 2018 9:08 pm
аз пък мисля, че българите трябва да потърсят реализация първо в България! затова вече 15 години се мъча и се чъдя кога ли ще ми писне Smile
Sponsored content

Кои са причините, поради които все повече българи напускат pодината си? Empty Re: Кои са причините, поради които все повече българи напускат pодината си?

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите